bedankt.jpg

Guinee

Dit schooljaar zijn er op onze beide scholen projectweken onder het thema 'Gods Woord gaat voort'. Het projectthema op onze school heeft de ondertitel 'Guinee: een land in West-Afrika'. We verdiepen ons in de natuur en de cultuur van dit land. Hierbij gebruiken we onze talenten op het gebied van hoofd, hart en handen:

  • Hoofd: we leren veel dingen over dit land
  • Handen: we knutselen veel over het thema
  • Hart: we bidden voor de inwoners van Guinee en we spannen ons in om het zendingswerk daar te ondersteunen

We zijn blij dat onze oud-leerkracht Hanneke v.d. Blonk in de projectweken bij ons op school is geweest. Zij werkt voor de Zending Gereformeerde Gemeente in dit land. Wat kunnen we van haar veel leren.

 

Acties

Graag dragen we iets bij aan het actiedoel. Onze leerlingen door actief te zijn. Kijk hoe u hen, en dus ook het actiedoel, kunt steunen.

NAAR DE ACTIEPAGINA

Vlogs

Op de ouderpagina zijn, na het inloggen, ook de vlogs over Guinee te zien. 

NAAR DE VLOGS